Cukrové posýpky vo forme srdiečok na zdobenie najrôznejších sladkých dezertov a múčnikov. V balení 80 g.
Croľový posyp pre prípravu tematických cupcakes, muffinov, pohárov. Červené srdiečka sú vhodné nielen na vianočný posyp. Balenie 80 g.
Balenie obsahuje: 80 g
cukor (92 %), protihrudkujúca látka: E470b, glukózový sirup, stabilizátory: E414, E460, E464, želatína (hovädzie mäso), emulgátor: E472a, farbivo: E172.
| Alergény | arašidy, lepok, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1712 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 409,1 kcal |
| Tuk | 1,1 g |
| - z toho nasýtených | 1,1 g |
| Sacharidy | 97,5 g |
| - z toho cukry | 96,4 g |
| Bielkoviny | 0,8 g |
| Soľ | 0,0 g |
Holandsko
| Farba | bordová |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143517969 |
| Kód produktu | F52210 |